WHITE

Пігментована шкіра

CREAMY CLEANSING FOAMING
ОЧИЩУЮЧА ПІНА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Кремова очищуюча піна - це перший етап в комплексній процедурі відбілювання з використанням вітаміна С. Призначена для видалення макіяжу і відмерлих клітин епідермісу. Після очищення шкіра стає чистою, гладкою та свіжою. Готує її до наступних кроків відбілювання.
СКЛАД: Аскорбил фосфат натрію.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри. Пасує для вікової шкіри з пігментацією.

REF: 235 - 150 мл
REF: 2241 - 250 мл
BRIGHTENING LOTION
ОСВІТЛЮЮЧИЙ ТОНІК

ХАРАКТЕРИСТИКА: Тонік є освіжаючим засобом який відбілює пігментні плями за рахунок впливу на шкіру вітаміну С. М'яко очищує, видаляє забруднення та ороговілі клітини з поверхні шкіри, відновлюючи її природний колір і блиск, заспокоює, не подразнює шкіру.
СКЛАД: Аскорбил фосфат натрію, Екстракт кореня солодки.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, особливо для вікової шкіри з пігментацією.

REF: 206 - 250 мл
REF: 2205 - 500 мл
DAY PROTECTION SPF 15
ДЕННИЙ ВІДБІЛЮЮЧИЙ КРЕМ З SPF 15

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем має подвійну дію, відбілює вже наявні пігментні плями і запобігає утворенню нових. Щоб позбутися від пігментних плям і вирівняти тон шкіри, необхідно не тільки лікування, а й профілактика з захистом від УФ впливу. Крем забезпечує необхідний захист шкіри від пошкодження ультрафіолетом.
СКЛАД: Антиоксиданти (Vit.E and Vit.C). Гіалуронат натрію, Комбінація фізичних і хімічних фільтрів, Стабілізована форма вітаміна С.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 231 - 50 мл
WHITE - LIGHT
ВІДБІЛЮЮЧИЙ ТОЧКОВИЙ КОРРЕКТОР

ХАРАКТЕРИСТИКА: Це стабілізована емульсія з унікальною комбінацією активних інгредієнтів для інтенсивного відбілювання сфокусованих та одиничних пігментних плям. Перешкоджає утворенню пігменту в глибоких шарах шкіри, має антиоксидантну, протизапальну і зволожуючу дію при відсутності побічних ефектів.
СКЛАД: Койева ислота, Молочна ислота, Пергідросквален (сквалан), L-Аргінін, Вітамін Е, Екстракт кореня солодки.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри з проблемами пігментації.

REF: 232 - 30 мл
PURE C
ВІДБІЛЮЮЧА СИРОВАТКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Сироватка для інтенсивного відбілювання. Не містить олію. Насичена формула сироватки дозволяє запобігти виникненню пігментних плям, освітлює і вирівнює тон шкіри, прискорює клітинний метаболізм.
СКЛАД: Молочна кислота, Койева кислота, Чистий вітамін С, Чорниця і екстракт шовковиці, Екстракт лакриці.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, особливо для вікової та шкіри з пігментацією.

REF: 327 - 1 флакон 8 мл
BRIGHTENING ESSENCE GEL
ІНТЕНСИВНО ВІДБІЛЮЮЧИЙ ГЕЛЬ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Сироватка з відбілюючей, омолоджуючей та антиоксидантною дією. Має гарні зволожуючи властивості.
СКЛАД: Ascorbyl Glucoside, Екстракт кореня солодки.
ТИП ШКІРИ: Для всіх типів шкіри, особливо для вікової та шкіри з пігментацією.

REF: 234 - 30 мл
SKIN WHITENING MASK
ВІДБІЛЮЮЧА МАСКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Освіжаюча, заспокійлива маска, яка ідеально пасує для використання в комплексних процедурах відбілювання та омолоджуючих процедурах. Надає миттєвий освітлюючий ефект, забезпечує шкірі здоровий і сяючий вигляд. Може використовуватися як разова процедура для надання шкірі обличчя красивого кольору.
СКЛАД: Стабілізована форма вітаміна С, Екстракт чорниці.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, особливо для вікової та шкіри з пігментацією.

REF: 2230 - 200 мл
INTENSIVE WHITENING MASK
ЗАСПОКІЙЛИВА ВІДБІЛЮЮЧА МАСКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Пластифікуюча маска з освітлюючим ефектом. Має омолоджуючу дію. Надає шкірі здоровий та сяючий вигляд.
СКЛАД: Ascorbyl Glucoside: Bio-White Complex (Екстракт ожини, Екстракт винограду Vitis Vinifera, Екстракт каменеломки, Шоломниця).
ТИП ШКІРИ: Для тьмяною і млявою шкіри, а також для шкіри з пігментацією.

REF: 2237 - 1 пакет 30 гр
INTENSIVE WHITENING CONCENTRATE
ВІДБІЛЮЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Ампульний концентрат для лікування пігментації. Забезпечує освітлюючий ефект і гальмує утворення меланіну. Має антиоксидантну та омолоджуючу дію.
СКЛАД: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide (Віт. В3), Екстракт кореня солодки.
ТИП ШКІРИ: Для вікової шкіри, і шкіри з пігментацією.

REF: 1067 - 1 ампула 2 мл
INTENSIVE WHITENING TREATMENT
ВІДБІЛЮЮЧИЙ НАБІР

ХАРАКТЕРИСТИКА: Набір для проведення вибілюючої процедури. Усуває пігментацію і перешкоджає утворенню нових плям. Має виражену омолоджуючу дію. Надає шкірі пружність і сяючий зовнішній вигляд. CКЛАД: Відбілюючий пілінг - розм'якшує роговий шар, відлущує відмерлі клітини епідермісу. За рахунок зменшення зчеплення між роговими клітинами відбілюючі компоненти проникають більш глибоко і активно впливають на меланоцити, що блокують вироблення меланіну і забезпечує швидкий відбілюючий результат (Ascorbyl Glucoside, АНА, ВНА) ; Інтенсивний відбілюючий концентрат - має відбілюючий ефект, сповільнює утворення меланіну і перешкоджає його накопиченню в клітинах епідермісу і дерми. Зволожує шкіру і підсилює синтез колагену (Вітамін С, Ніацинамід, Екстракт лакриці) ; Інтенсивна відбілююча маска - забезпечує освітлення шкіри, робить її рівною та гладкою. Насичує шкіру антиоксидантами, що надає їй сяючий вигляд (Ascorbyl Glucoside, комплекс Biowhite: Екстракт каменеломки, екстракт винограду і ожини, Шоломниця Байкальська) ; Відбілюючий денний захисний крем – який активно зволожує і живить шкіру. Захищає від негативного впливу навколишнього середовища у т. ч. від УФ. (Стабілізована форма вітаміна С, вітамін Е, Гіалуронат натрію).
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, крім дуже чутливої. Особливо для тьмяною, млявою і вікової шкіри, та шкіри з пігментацією.

REF: 2239 - Набір з 6 процедур
© desnaLAB 2017