LAB RADIANCE

Моментальне сяйво шкіри

BRIGHTNESS REVEAL CREAM
КРЕМ ДЛЯ СЯЙВА ШКІРИ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Ніжний крем, що діє на всіх рівнях шкіри. Надає їй природного блиску, а також здорового і сяючого вигляду. Зволожує, освітлює та робить шкіру бархатистою.
СКЛАД: Pro-Radiance Active, Ніацинамід, Екстракт пітахайї, Пігменти, що підсилюють яскравість шкіри.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 360 - 50 мл
ILLUMINATING EYE CONTOUR
КРЕМ, ЩО ОСВІТЛЯЄ ШКІРУ НАВКОЛО ОЧЕЙ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Живить, зволожує, робить яскраву шкіру. Стимулює кровообіг. Покращує тонус шкіри, зменшує набряки та темні кола навколо очей.
СКЛАД: Pro-Radiance Active, Глікозил геспередин, Світловідбивні пігменти.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 361 - 15 мл
INSTANT GLOW BEAUTY
СИРОВАТКИ МИТТЄВОЇ КРАСИ ТА СВІЧЕННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА: 1. Radiance Shot – сироватка, що миттєво робить шкіру сяючою. Має стимулюючий, омолоджуючий та зволожуючий ефекти.
2. Brightening Drops - антиоксидантна сироватка, що відновлює. Покращує зовнішній вигляд шкіри, надає їй сяйва та однорідності.
СКЛАД: 1. Pro-Radiance Active, Екстракт з ягід дерева каму-каму, світловідбиваючі пігменти.
2. Ніацинамід, Екстракт зі сливи Какаду, Поліфеноли, Вітамін С.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 362 - 2 x 30 мл
PRO RADIANCE GLOBAL SYSTEM
НАБІР ДЛЯ ПРОФЕСІЙНОГО ЗАСТОСУВАННЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Професійний набір, що складається з шести освітлювальних та антиоксидантних процедур. Повертає шкірі будь-якого типу природний, яскравий та здоровий вигляд. Містить ексклюзивний інгредієнт Pro-Radiance Active. Він допомагає боротися з тьмяною та неживою шкірою, а також уповільнює процеси її старіння.
СКЛАД: Пілінг на основі гліколевої, саліцилової, альфа та бета гідрокислот; Відновлююча сироватка у складі якої м'яко діючі альфа гідрокислоти (молочна, яблучна, лимонна та фітинова), Аскорбіл глюкозид, Екстракти манго, банана та сливи борова (жовтий момбін); Pro-Radiance Concentrate (Lactobiotyl®, Pro-Radiance Active, Екстракт з ягід дерева каму-каму); Pro-Radiance Mask (Pro-Radiance Active, SyriCalmTM, Екстракт зі сливи Какаду, полісахарид Pullulan);
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 2353 - набір
© desnaLAB 2017