AHA

Відновлення

SKIN CLEANSER
ОЧИЩУЮЧИЙ ЛОСЬЙОН

ХАРАКТЕРИСТИКА: Лосьйон з гліколевої кислотою, готує шкіру перед процедурами з високим вмістом кислот, використовується в якості тоніка для глибокого очищення.
СКЛАД: Гліколева кислота.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, особливо для жирної та шкіри з ознаками акне, гіперпігментацією, з фотостарінням і гіперкератозом.

REF: 2225 - 250 мл
MULTI EFFECT CREAM
ОМОЛОДЖУЮЧИЙ КРЕМ З АНА КИСЛОТАМИ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Омолоджуючий крем з альфа-гідрокислотами (молочна + гліколева). Це поєднання кислот допомагає ефективно оновлювати епідерміс. Крем поліпшує текстуру шкіри, відновлює рівний тон, зволожує, надає пружність і еластичність. Зменшує глибокі і розгладжує дрібні зморшки. Успішно бореться зі зневодненням шкіри.
СКЛАД: АНА кислоти (молочна, гліколева), Екстракт з горіхів Коли, Зволожуючий агент, Вітамін Е, Сонцезахисний фільтр.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, крім дуже чутливої.

REF: 225 - 50 мл
REF: 2223 - 200 мл
GLYCOLIC CREAM 10%
КРЕМ З 10% ГЛІКОЛЕВОЮ КІСЛОТОЮ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем, який поєднує високий відсоток альфа-гідрокислоти (10%) зі зволожуючими факторами та екстрактом з горіхів коли, тонізує і має протинабрякову дію. Висока концентрація гліколевої кислоти помітно покращує зовнішній вигляд шкіри і заспокоює її, видаляє пошкоджені верхні шари епідермісу, зменшує зморшки, пігментні плями і веснянки, залишаючи шкіру чистою та блискучою. Можна використовувати як пред-пілінговий догляд за два тижні до нанесення кислот з більш високою концентрацією.
СКЛАД: 10% гліколева кислота, Зволожуючі агенти, Екстракт з горіхів Коли, Вітамін Е, UVB фільтр.
ТИП ШКІРИ: Пасує для комбінованої та жирної шкіри, шкіри з акне, гіперпігментацією, гіперкератозом і вікової шкіри. Дуже дієвий для усунення фотостаріння, а також для шкіри яка потребує глибокої регенерації.

REF: 228 - 50 мл
GLYCOLIC TREATMENT
КОНЦЕНТРАТ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ ПРОЦЕДУРА З ГЛІКОЛЕВОЮ КИСЛОТОЮ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Гліколева кислота - це натуральна альфа-гідрокислота, що видобувається з цукрового очерету. Після курсу процедур шкіра стає молодшою, покращується її текстура і колір. Гліколева кислота стимулює синтез колагену і еластину, забезпечуючи еластичність і пружність шкіри, сприяє її зволоженню.
СКЛАД: 30% гліколева кислота з pH 4,5.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, крім дуже чутливої.

REF: 1043 - 1 ампула 3 мл
© desnaLAB 2017