НА50Х

Гіалуронова кіслота

HYALURONIC CREAM POLLUTION NEUTRALIZER
ЗВОЛОЖУЮЧИЙ ЗАХИСНИЙ КРЕМ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем з Symurban і гіалуроновою кислотою який нейтралізує забруднення шкіри. Розроблений для щоденного використання і захисту шкіри від впливу несприятливих, агресивних чинників зовнішнього середовища. Захист відбувається за рахунок посилення власних захисних властивостей шкіри. Крем складається з двох типів гіалуронової кислоти з низькою і високою молекулярною масою які гарантують пружність, еластичність і зволоження шкіри.
СКЛАД: Symurban, Гіалуронова кислота.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 297 - 50 мл
PREMIUM HYALURONIC OIL
Відновлююча олія для обличча

ХАРАКТЕРИСТИКА: Інтенсивно зволожуюча, поживна і відновлююча олія для сухої, в'янучої і пошкодженої шкіри. Рекомендується нанести на обличча, шию і декольте перед сном.
СКЛАД: Primalhyal ™ Gold, Олія Жожоба.
ТИП ШКІРИ: Пасує для сухої і пошкодженої шкіри.

REF: 301 – 30 мл
MULTI - MOLECULAR HYALURONIC FILLER
СИРОВАТКА З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Інтенсивно зволожуюча сироватка з високою концентрацією гіалуронової кислоти допомагає зберегти шкіру зволоженою вдень і вночі, робить шкіру молодою, наповненою, пружною і еластичною.
СКЛАД: Низькомолекулярна гіалуронова кислота, Високомолекулярна гіалуронова кислота.
ТИП ШКІРИ: Ідеально підходить для усіх типів шкіри, включаючи чутливу.

REF: 298 - 15 мл
HA50X - 4D HYALURONIC ACID + B5
Зволожуючі ампули

ХАРАКТЕРИСТИКА: Інтенсивно зволожуючі ампули з 4D гіалуроновою кислотою і вітаміном В5.
СКЛАД: Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylate Hyaluronate, Hydrolized Sodium Hyaluronate, Inositol, Provitamina B5.
ТИП ШКІРИ: Ідеально пасує для сухої і зневодненної шкіри.

REF: 1048 - 6 ампул по 2 мл
HYALURONIC SLEEPING MASK
НІЧНА МАСКА З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Зволожуюча нічна маска для обличчя з надлегкої структурою. Компоненти маски, доповнюючи одна одного, діють на протязі ночі, роблячи шкіру обличчя свіжим, відпочившим, однородної текстури.
СКЛАД: Гіалуронова кислота, Ramnosoft® HP.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 299 - 50 мл
HYALURONIC SCRUB & MASK
ОЧИЩУЮЧА СКРАБ – МАСКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Маска подвійної дії для відлущування і видалення вмерлих клітин шкіри.
СКЛАД: Каолін, Перліт.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 300 - 100 мл
HYALURONIC PROFESSIONAL KIT
ПРОФЕСІЙНИЙ НАБІР З ГІАЛУРОНОВОЮ КИСЛОТОЮ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Набір, що містить низькомолекулярну і високомолекулярну гіалуронову кислоту яка поширюється на усі рівні шкіри та сприяє максимальному її зволоженню. Відновлює епідерміс, підсилює захисний бар'єр шкіри, зменшує зморшки, покращує її еластичність.
СКЛАД: Scrub & Mask - маска подвійної дії для відлущування і видалення вмерлих клітин шкіри. Містить перліт і каолін. Hyaluronic Serum гіалуронова сироватка зволожуючий концентрат, що захищає і відновлює шкіру та має антіоксидантні властивості. Містить олію горіха макадамії, бісаболол, Вітамін Е, пантенол. Pro Hyaluronic Mask захищає, відновлює і живить шкіру. Має антіоксидантну функцію. Містить полімаріни, гіалуронову кислоту, морські водорості Duvillea Antartica, олію з обліпихи. Hyaluronic Cream Polution Neutralizer - крем з Symurban і гіалуроновою кислотою який нейтралізує забруднення шкіри та розроблений для щоденного використання і захисту шкіри від впливу несприятливих, агресивних чинників зовнішнього середовища. Захист відбувається за рахунок посилення власних захисних властивостей шкіри. Крем складається з двох типів гіалуронової кислоти з низькою і високою молекулярною масою які гарантують пружність, еластичність і зволоження шкіри.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2325 - Набір з 6 процедур
© desnaLAB 2017