BOOSTERS

Особиста косметика

PAPAIN ENZIMATIC RESURFACER
ЕНЗІМНИЙ ПІЛІНГ З ПАПАЇНОМ

ХАРАКТЕРИСТИКА: При нанесенні утворює молекулярну плівку до складу якої входять похідні папаина, які набагато ефективніше, ніж сам папаїн. Робить шкіру здоровою та сяючою.
СКЛАД: Молекулярна плівка Peelmoist®, Папаїн, Природній зволожуючий фактор.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2336 - 200 мл
GLUCOSYL HESPERIDIN + NIACINAMIDE MASSAGE GEL
МАСАЖНИЙ ГЕЛЬ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Гель для масажу обличчя який має високий зволожуючий ефект і забезпечує оптимальну гідратацію шкіри. Добре всмоктується, ідеально підходить для мануального масажу. Складається з двох основних компонентів: ніацинаміду і глюкозілгесперідину, які підсилюють ефект гідратації і стимулюють мікроциркуляцію в шкірі роблячи її красивою і сяючою.
СКЛАД: Ніацинамід, Глюкозіл гемпередін.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2338 - 200 мл
THE TRUE CREAM
БАЗОВИЙ КРЕМ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Інноваційний крем з ніжною текстурою. Легко вбирається, приємний на шкірі. Використовується в якості основи для масажу з одним або декількома концентратами (бустерами) в залежності від типу і / або потреби шкіри.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2337 - 200 мл
LIFTING & FIRMING CREAM
Зміцнюючий ліфтінговий крем

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем з біоліфтінговими та енергетично активними компонентами. Робить шкіру пружною та еластичною, зменшує кількість зморшок. Відновлює риси обличчя, які з часом стають не чіткими.
СКЛАД: Tightenyl™ (коктейль з попередників глікозамінгліканів), Креатін, Эктоін.
ТИП ШКІРИ: Для всіх типів шкіри, особливо вікової.

REF: 324 - 50 мл
DAILY REVIVING CREAM
Відновлюючий освітлюючий крем

ХАРАКТЕРИСТИКА: Відновлюючий крем який істотно освітлює пігментні плями. Тонізує і зміцнює шкіру, покращує захисні властивості і попереджає її передчасне старіння.
СКЛАД: Ектоін, Circagenyl® (вилучен з рослини Ліндера), Bicowhite® комплекс (ніацинамід, бісаболол, вітамін С, азелоїновая та фітіновая кислоти).
ТИП ШКІРИ: Для всіх типів шкіри, особливо з гіперпігментацією.

REF: 325 - 50 мл
STOP BLEMISH SERUM
ОЧИЩУЮЧА СИРОВАТКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Очищуюча і регулююча виділення себума сироватка. Цей засіб здатний перешкоджати забрудненню шкіри (піт, забруднення навколишнього середовища...), не допускаючи її пошкодження. Підтримує pH шкіри, покращує її дихання. Робить шкіру матовою, вирівнює тон, надає більш здоровий вигляд.
СКЛАД: Эктоїн, Teflose, Syn-star, Sytenol A
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 320 - 15 мл
FACE LIFT SERUM
ЗМІЦНЮЮЧА СИРОВАТКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Сироватка з високим вмістом активних речовин, яка сприяє синтезу колагену і еластину, робить шкіру міцною, пружною і еластичною.
СКЛАД: Эктоїн, Тайтеніл, Креатін.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 323 - 15 мл
INNER LIGHT SERUM
ВІДНОВЛЮЮЧА СИРОВАТКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Сироватка в складі якої активні речовини, які захищають епідерміс від зовнішніх факторів і мінімізують їх несприятливий вплив на шкіру. Сироватка сприяє відновленню тону шкіри, забезпечує її життєздатність і запобігає її передчасному старінню.
СКЛАД: : Circagenyl® Эктоїн, Комплекс Biowhite.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 321 - 15 мл
BREATHING SKIN SERUM
ОКСІГЕНУЮЧА СИРОВАТКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Кіслородонасищаюча сироватка. Забезпечує захист шкіри від шкідливого впливу сонячної радіації. Запобігає старінню шкіри, забезпечує їй свіжий і здоровий зовнішній вигляд.
СКЛАД: Эктоїн, Драгозін, Инозітол.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 322 - 15 мл
SKIN RELIEF
ЗАСПОКІЙЛИВИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Концентрат із заспокійливим ефектом. Призначений для комплексного лікування, яке мінімізує зміни шкіри позбавляючи її запалення і сприяючи відновленню епідермісу.
СКЛАД: Эктоин, полисахарід Рамноза, Symcalmin, углевод MG60.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2333 - 30 мл
SKIN CLARIFIER
ОЧИЩУЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Очищуючий концентрат з матуючим і себорегулюючим ефектом. Він зменшує вироблення сальними залозами себума та запобігає запаленю шкіри викликане його надмірною кількістю. Перешкоджає процесу забруднення шкіри та має балансуючу дію.
СКЛАД: Ліпоаминокислота Lipacide®, Пептідный комплекс Syn-Star®, Полісахарід Teflose®, Ніацинамід.
ТИП ШКІРИ: Для жирної шкіри.

REF: 2334 - 30 мл
ULTRA FIRM
ЗМІЦНЮЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Концентрат має зміцнюючи властивості завдяки технології подвійної дії: - відновлює пружність і покращує тонус шкіри, що дозволяє мінімізувати утворення дрібних і глибоких зморшок. Також він додає шкірі більш гладкий і молодий вигляд.
СКЛАД: Тайтеніл, Креатін, Инозітол.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2335 - 30 мл
RADIANCE PLUS
ОСВІТЛЮЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Концентрат, який вирівнює тон шкіри і надає їй сяючий вигляд. Його компоненти знімають ознаки втоми шкіри і активізують природний процес регенерації омолоджуючи її.
СКЛАД: Circagenyl®, Фукогель, Kombuchka®
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2331 - 30 мл
O2 DETOX
OКСІГЕНУЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Оксігенуючий концентрат, який оптимізує механізми природного захисту клітин. Кисень дуже важливий в регенерації шкіри. З роками і під впливом зовнішніх несприятливих факторів, оптимальний рівень кисню в клітинах падає. O2 Detox здатний знешкоджувати вільні радикали, які окислюють ліпіди шкіри і сприяє оксігенації клітин роблячи шкіру свіжою і сяючою.
СКЛАД: Инозітол, Фукогель, Пептід Dragosine-Carnosine.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2332 - 30 мл
SECOND SKIN
ЗВОЛОЖУЮЧА МАСКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Біоцеллюлозная маска яка заспокоює і зволожує шкіру, надає їй сяючий і здоровий вигляд вже через 20 хвилин після нанесення. Утворює захисну плівку і ефективно переносить усі активні компоненти які містяться в масці вглибину шкіри. Зволожує, пом'якшує і робить шкіру гладкою.
СКЛАД: Алое вера, Гіалуронова кислота, Колаген, Фукогель.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри.

REF: 2339 - 5 масок
© desnaLAB 2017