ANTI STRESS

Втомлена шкіра

SELF FOAMING CLEANSER
ОЧИЩУЮЧА ПІНКА

ХАРАКТЕРИСТИКА: М'яка очищуюча піна для вмивання. Легко змивається водою залишаючи шкіру чистою та зволоженою. Не має дратівливої та стягуючуї дії. Мікроелементи в складі пінки готують шкіру для подальших процедур.
СКЛАД: Олігоелементи (магній, цинк, мідь і марганець).
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, в тому числі для чутливої.

REF: 205 - 150 мл
DAILY CREAM (DRY SKIN)
ДЕННИЙ КРЕМ ДЛЯ СУХОЇ ШКІРИ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем пасує для нормальної та сухої шкіри. Знімає почервоніння, подразнення та ознаки втоми шкіри. Добре всмоктується не залишаючи плівки на обличчі. Рекомендується для завершення чисток та інших травмуючих процедур, знімає будь-які подразнення протягом 20 хв. Має виражений протизапальний ефект.
СКЛАД: Олігоелементи (магній, цинк, мідь і марганець), Вітаміни А, Е і В5, UVB фільтри, Екстракт морських водоростей, Олія Ши, Фукогель.
ТИП ШКІРИ: Особливо рекомендується для сухої шкіри.

REF: 226 - 50 мл
REF: 2226 - 200 мл
DAILY CREAM (NORMAL SKIN)
ДЕННИЙ КРЕМ ДЛЯ НОРМАЛЬНОЇ ШКІРИ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем пасує для нормальної та комбінованої шкіри. Знімає почервоніння, подразнення і ознаки втоми шкіри. Має легку текстуру, добре всмоктується не залишаючи плівки на обличчі. Рекомендується для завершення чисток і інших травмуючих процедур. Знімає будь-які подразнення протягом 20 хв. Володіє яскраво вираженим протизапальним ефектом.
СКЛАД: Олігоелементи (магній, цинк, мідь і марганець), Вітаміни А, Е, В5, UVB фільтри. Екстракт водоростей. Олія ши, Фукогель.
ТИП ШКІРИ: Для нормальної і комбінованої шкіри, в тому числі і для чутливої.

REF: 227 - 50 мл
REF: 2232 - 200 мл
VITALISING MASSAGE CREAM
МАСАЖНИЙ КРЕМ ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Оновлюючий масажний крем містить активні речовини, які підвищують результативність масажу та процедур. Головним активним інгредієнтом є Гесперидин, який з успіхом використовується для боротьби з ознаками втоми і забезпечує шкірі здоровий сяючий вигляд. Цей масажний крем є високоефективним засобом навіть при разовому використанні. Він дозволяє швидко пожвавити, активізувати і поліпшити колір та текстуру шкіри.
СКЛАД: Гесперідин, Олія оливи.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри, крім шкіри з акне. Особливо рекомендован для тьмяної шкіри з ознаками втоми, шкіри курця і т. д.

REF: 244 - 200 мл
REVITALIZING CONCENTRATE
ЗМІЦНЮЮЧИЙ КОНЦЕНТРАТ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Рідкий гель з високою концентрацією активних інгредієнтів, які миттєво пожвавлюють втомлений вигляд і зміцнюють шкіру. Тонізує шкіру, допомогаючи клітинам епідермісу поглинати кисень, зменшує зморшки, робить шкіру пружною і підтягнутою. Зміцнює кровоносні судини.
СКЛАД: Зволожуючий комплекс, Revitalin®, Глікозамінгликани, Елластін, Екстракт Женьшеню.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри з куперозом. Особливо пасує для в'ялої і млявою шкіри з ознаками стресу.

REF: 1045 - 1 ампула 3 мл
© desnaLAB 2017