SENSES

Аромамасаж

NATYRAL COCTAIL SCRUB
НАТУРАЛЬНИЙ СКРАБ ДЛЯ ТІЛА

ХАРАКТЕРИСТИКА: Скраб, що складається з суміші подрібнених в порошок рослин і кісточок різноманітних плодів. Він стимулює регенерацію шкіри, робить її гладкою і шовковистою.
СКЛАД: Порошок з оболонки кісточки абрикоса, Бамбук, Порошок з оболонки кісточки Аргана, Сушені квіти троянди, Порошок з кісточок журавлини, Рисовий порошок.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри.

REF: 2270 - 200 гр
MASSAGE CANDLE MONOI
МАСАЖНА СВІЧКА З ЗАПАХОМ МОНОЇ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Масажна свічка яка містить 100% натуральну олію. На відміну від інших звичайних свічок, не вміщає будь-яких парафінів. У складі соя і кокосова олія, які забезпечують більш низьку температуру плавлення. Коли ця свічка досягає певної температури, віск перетворюється в шовковисту олію та ідеально підходить для масажу. Після масажу, шкіра стає м'якою, зволоженою і злегка запашною.
СКЛАД: 100% натуральні ефірні олії з сої і кокоса та Monoi.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри, особливо для сухої та чутливої.

REF: 2280 - 1 шт
MASSAGE CANDLE JAZMINE
МАСАЖНА СВІЧКА З ЗАПАХОМ ЖАСМИНУ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Масажна свічка містить 100% натуральну олію. На відміну від інших звичайних свічок, не має вміщає будь-яких парафінів. У складі соя і кокосова олія, які забезпечують більш низьку температуру плавлення. Коли ця свічка досягає певної температури, віск перетворюється в шовковисту олію та ідеально підходить для масажу. Після масажу, шкіра стає м'якою, зволоженою і злегка запашною.
СКЛАД: 100% натуральні ефірні олії з сої і кокоса та жасмину.
ТИП ШКІРИ: Пасує для усіх типів шкіри. Рекомендується інертним людям для поліпшення настрою, завдяки стимулюючого ефекту.

REF: 2281 - 1 шт
© desnaLAB 2017