БЛОГ і НОВИНИ

БЛОГ і НОВИНИ

НОВИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ - SUN FLUID BLUE PROTECTION SPF 30

НОВИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ - SUN FLUID BLUE PROTECTION SPF 30

02.05.2018

КОМПАНІЯ BRUNO VASSARI ДУЖЕ РАДА ПРЕЗЕНТУВАТИ НОВИЙ ЗАСІБ ЗАХИСТУ ВІД СОНЦЯ - SUN FLUID BLUE PROTECTION SPF 30.
В ЦЬОМУ ЗАСОБІ, К ТРАДИЦІЙНИМ ЗАХИСНИМ ФАКТОРАМ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТОВОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ (UVA ТА UVB), ДОДАНИЙ ФІЛЬТР «СИНЬОГО СВІТЛА» - (HEV - HIGH ENERGY VISIBLE).
СИНЄ СВІТЛО НАЛЕЖИТЬ ДО СПЕКТРУ ВИПРОМІНЮВАННЯ ЯКИЙ МИ БАЧИМО, З ДОВЖИНОЮ ХВИЛІ 450-480 НАНОМЕТРІВ. ДЖЕРЕЛОМ МОЖЕ БУТИ ЯК СОНЯЧНЕ ВИПРОМІНЮВАННЯ, ТАК І ЛЮМІНІСЦЕНТНІ ТА СВІТЛОДІОДНІ ЛАМПИ, А ТАКОЖ ЧИСЛЕННІ ГАДЖЕТИ (ТЕЛЕВІЗОРИ, МОНІТОРИ ПК, ПЛАНШЕТИ, СМАРТФОНИ і Т.Д.)
ПОРЯД З КОРИСНИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ, СИНЄ СВІТЛО МАЄ І НЕСПРИЯТЛИВИЙ ВПЛИВ:
- ТАК ПРИ ТРИВАЛОЇ ДІЇ НА ОЧІ ЛЮДИНИ ВИНИКАЮТЬ ДЕГЕНЕРАТИВНІ ПРОЦЕСИ СІТКІВКИ ОКА (ОСОБЛИВО У ДІТЕЙ);
- ВІН ПРИГНІЧУЄ ВИРОБЛЕННЯ ЕПІФІЗОМ ГОРМОНУ МЕЛАТОНІНУ ЯКИЙ ВПЛИВАЄ НА ЦИКЛИ СНУ. ЯК РЕЗУЛЬТАТ- ВИНИКАЄ ЙОГО ПОРУШЕННЯ;
- ТАКОЖ ВІН ПРИГНІЧУЄ ВИРОБЛЕННЯ ГОРМОНУ ЛЕПТИНУ, ЯКИЙ ВІДПОВІДАЄ ЗА ВІДЧУТТЯ СИТОСТІ. ЯК РЕЗУЛЬТАТ ЛЮДИНА ВІДЧУВАЄ ПОСТІЙНЕ ПОЧУТТЯ ГОЛОДУ.
ВПЛИВ СИНЬОГО СВІТЛА НА ШКІРУ:
ЩЕ У 2008 РОЦІ ВЧЕНІ ПРИЙШЛИ ДО ВИСНОВКУ, ЩО ВІН СПРИЯЄ ПОЯВІ В ДЕРМІ ВІЛЬНИХ РАДИКАЛІВ, ЯКІ УШКОДЖУЮТЬ ДНК КЛІТИН І РУЙНУЮТЬ ВОЛОКНА КОЛАГЕНУ ТА ЕЛАСТИНУ. ВІД ЦЬОГО ПОРУШУЄТЬСЯ БАР'ЄРНА ФУНКЦІЯ ШКІРИ, ЯКА ПЕРЕДЧАСНО СТАРІЄ ТА ПІГМЕНТУЄТЬСЯ.
ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРИМЕНТІВ ДОВЕДЕНО, ЩО СИНЄ СВІТЛО, В ПОРІВНЯННІ З UVA І UVВ ВИПРОМІНЮВАННЯМ, ДАЄ МАКСИМАЛЬНЕ ПОШКОДЖЕННЯ. ТАК ПРИ ДІЇ НА ШКІРУ UVA - ВИПРОМІНЮВАННЯ, ВІЛЬНІ РАДИКАЛИ ВИНИКАЮТЬ У 4% ВИПАДКІВ, ПРИ ДІЇ UVB - ВИПРОМІНЮВАННЯ У 46% ВИПАДКІВ, ПРИ ДІЇ СИНЬОГО СВІТЛА - У 50%. Є НАУКОВО НЕ ПІДТВЕРДЖЕННІ ДАНІ, ЩО СИНЄ СВІТЛО СПРИЯЄ ВИНИКНЕННЮ РАКУ ШКІРИ.
ДЛЯ ЗАХИСТУ ВІД ВПЛИВУ НА ОРГАНІЗМ СИНЬОГО СВІТЛА ВИКОРИСТОВУЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ ОКУЛЯРИ ЯКІ ЗАХИЩАЮТЬ ОЧІ , А ТАКОЖ ЕКРАННІ СВІТЛОФІТРИ ТА ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ГАДЖЕТІВ ЯКІ ЗМЕНШУЮТЬ ВИПРОМІНЮВАННЯ СИНЬОГО СВІТЛА.
ДЛЯ ЗАХИСТУ ШКІРИ ВИКОРИСТОВУЮТЬ КОСМЕТИЧНІ ЗАСОБИ ЯКІ МАЮТЬ У СВОЄМУ СКЛАДІ ФІЗИЧНІ ТА ХІМІЧНІ СОНЦЕЗАХИСНІ ФІЛЬТРИ.

© desnaLAB 2017