CELL ACTIVE

Стовбурові клітини рослинного походження

RESTORATIVE FLUID SPF 20
ВІДНОВЛЮЮЧИЙ ФЛЮЇД З SPF 20

ХАРАКТЕРИСТИКА: Має виражену омолоджуючу дію, тонізує і пом'якшує шкіру. Він зміцнює епідерміс і завдяки УФ-фільтрам, захищає його від сонця. Виводить вільні радикали, відповідальні за передчасне старіння.
СКЛАД: Стовбурові клітини Секвої, Стовбурові клітини квіток винограду, Арганова Олія, Гіалуронова кислота, Вітамін Е, УФ-фільтри.
ТИП ШКІРИ: Для зрілої шкіри.

REF: 260 - 50 мл
LINELESS NIGHT CREAM
ІНТЕНСИВНИЙ НІЧНИЙ КРЕМ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем з рослинними стовбуровими клітинами та вираженим омолоджуючим ефектом. Підвищує щільність епідермісу і збільшує життєві сили шкіри, зберігаючи її пружною, гладкою та еластичною.
СКЛАД: Стовбурові клітини Секвої, Екстракт сої, Олія Ши, Soft Focus, Арганова олія, Гіалуронова кислота, Вітамін Е.
ТИП ШКІРИ: Для зрілої шкіри.

REF: 261 - 50 мл
EYE CONCENTRATE
ОМОЛОДЖУЮЧИЙ КРЕМ-ГЕЛЬ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ НАВКОЛО ОЧЕЙ

ХАРАКТЕРИСТИКА: Крем навколо очей з рослинними стовбуровими клітинами, які відновлюють пружність та щільність тканин. Має виражений омолоджуючий ефект. Також містить активні речовини, які діють проти кіл та міхурів під очима.
СКЛАД: стовбурові клітини Секвої і квіток винограду, Glucosyl Hesperidin, Haloxyl, Матриксил, Lasilium, Вітамін Е, Пантенол.
ТИП ШКІРИ: Для усіх типів шкіри. Підходить для лікування темних кіл під очима, в'ялості шкіри і зморшок.

REF: 262 - 15 мл
INTENSIVE ANTI - AGE TREATMENT
ПРОФЕСІЙНИЙ ОМОЛОДЖУЮЧИЙ НАБІР

ХАРАКТЕРИСТИКА: Омолоджуюча процедура, на основі рослинних стовбурових клітин. Стовбурові клітини - мають репродуктивну здатність. Процедура оновлює еластичність шкіри, відновлює її пружність, гладкість і тургор. Також містить Арганову олію, гіалуронову кислоту і соєвий екстракт які мають поживні та зволожуючі властивості.
СКЛАД: Бамбукова мікродермобразія: Бамбук, Концентрат: стовбурові клітини з Секвої та квітів винограду, Glucosyl Hesperidin, Dipotassium Glicirricinate, Ніацинамід (вітамін В3), Розслабляюча Маска: Sclerotium Gum, Алое Вера, Алантоїн, Fucogel. Зміцнюючий флюїд з SPF 20: стовбурові клітини з Секвої та квіток винограду, УФА-УФВ-фільтри, олія арганового дерева, Вітамін Е, Гіалуронова кислота.
ТИП ШКІРИ: Розроблено для зрілої шкіри з ознаками старіння.

REF: 2243 - Набір з 6 процедур
© desnaLAB 2017